Masz pytanie? Kontakt do nas: (0044) 2081447519  |  Aktualności  |  Regulamin  |  Kontakt

Spółka z kontem bankowym w Polsce
02 luty 2017

W związku ze zminimalizowaniem formalności związanych z zakładeniem kont bankowych dla spółek limited w Polsce oferujemy nowy pakiet rejestrowy w cenie Ł 210. Pakiet zawiera następujące usługi: 

  • sprawdzenie dostępności nazwy spółki
  • rejestracja spółki w ciągu 24h 
  • przesłanie dokumentów założycielskich
  • usługa adresu dla spółki na rok
  • usługa ukrycia prywatnego adresu dyrektora w Companies House na rok
  • konto w banku w Polsce w ciągu 48h
Rejestracja działalności w Wielkiej Brytanii
22 Sierpień 2016

Założenie własnej działalności w Wielkiej Brytanii, cieszy się coraz większą popularnością. Jest popularne zarówno w przypadku startup-ów, ponieważ pozwala wcielić w życie marzenia o własnym biznesie i skoncentrować się na jego rozwoju. Składki na ubezpieczenie społeczne nie są tak dużym obciążeniem jak w Polsce, nie obciążają każdego biznesu, bez względu na generowany zysk. Działalność w Wielkiej Brytanii jest także popularna w przypadku podmiotów, które już świetnie prosperują i rozszerzających zasięg działania o rynki zagraniczne.

Jakie możliwości daje założenie firmy w Anglii?
02 Sierpień 2016

Firma w Anglii to nie tylko niskie składki, wysoka kwota wolna od podatku i przyjazny system fiskalny, ale także możliwość zaistnienia na rynku międzynarodowym. Jak wiadomo, polscy specjaliści i oferowane przez nich usługi  są bardzo cenione przez obcokrajowców. Występowanie wobec potencjalnych klientów, jako brytyjski podmiot gospodarczy jakim jest np. spółka ltd to prestiż i światowa rozpoznawalność.

Jak założyć firmę w Anglii?
13 Lipiec 2016

Założenie firmy w Anglii jest stosunkowo łatwe, zarówno w przypadku formy prawnej jaką jest spółka limited, jak i w przypadku self-employment. Wybór Wielkiej Brytanii jako kraju rejestracji działalności staje się obecnie coraz bardziej popularne, w dużej mierze dlatego, że formalności z tym związane, okrojone są do niezbędnego minimum. Jednak ograniczona biurokracja, to nie jedyny atut firmy w Anglii. Prowadzenie działalności w UK daje także możliwość skorzystania z dużej kwoty wolnej od podatku (11tys.funtów rocznie), a pierwszy obowiązek płatności podatku, w przypadku spółki limited,...

ZMIANY W ROKU PODATKOWYM 2016/2017
25 Kwiecień 2016

Wraz z rokiem podatkowym 2016/2017 zmianie uległ standardowy Tax Code. 1060L został zastąpiony przez 1100L co oznacza, że kwota wolna od podatku wzrosła do 11 tys. funtów. Kwota wolna od składek na ubezpieczenie społeczne (National Insurance Contribution) pozostaje na poziomie 8060 funtów rocznie. 

 

Od 6-tego kwietnia 2016 w życie weszła nowa stawka godzinowa (National Living Wage), dotyczy wszystkich pracowników etatowych powyżej 25. roku życia i wynosi 7,2 funta. 

 

...